Niall

 ◀  ROMANS 

Przenieśmy się do czasów kiedy zamiast esemesów wysyłali listy, główna atrakcją były bale i walki rycerzy. A co jeśli w tych czasach dojdzie do niemożliwej miłości? Każdy zasługuję na szczęście, ale nie każdy może je doświadczyć.
Dominika Pietrasik
17-letnia Sophie postanawia odzyskać swojego najlepszego przyjaciela z czasów dzieciństwa, w którym była zakochana. Niestety Niall zmienił się i nie poznaje Sophie, która również bardzo się zmieniła. Zadanie staje się trudniejsze niż myślała. Udając siostrę Harrego postanawia zbliżyć się do Nialla. Czy przy wsparciu swoich przyjaciół i reszty zespołu zdoła odzyskać przyjaciela? Czy znowu będzie wstanie się zakochać? Możliwe. Ale czy Sophie ma wystarczająco dużo siły by walczyć z przeciwnościami losu i znosić humorki Horana. Miejmy nadzieje, że tak bo konsekwencje mogą być bolesne.
Aleksandra Marcinowska

 ◀ DRAMAT 

Niall spotyka miłość swojego życia, niestety szybko ją traci. Nina wybranka Niall'a traci rodzinę i najważniejszą osobą w jej życiu jest Niall. Przez wcześniejsze postępowanie swoich rodziców prawie traci miłość swojego życia. Nie długo po tym sama umiera ratując Niall'a i reszte 1D. Irlandczyk poznaje kolejną przepiękną polkę. Dziewczyna od zawsze była wielką fanką całego zespołu w szczególności blondyna. Nie długo po tym rozpoczyna karierę aktorską w Londynie. Na czerwonym dywanie poznaję Hazzę, który doprowadzi ją do szczęścia, miłości, smutku i rozpaczy, kryjących się pod imieniem NIALL. Czy Niall zakocha się po raz drugi? Czy tajemnicza polka odwzajemni jego uczucia, a może ma już innego wybranka? 
Kokoszambo 14 ◀  AKCJA 
 ◀  KOMEDIA 


 ◀  FANTASTYKA  


 ◀  OBYCZAJOWY